İnşaat & Taahhüt İşleri

İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak. İnşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak.

Çatı & İzolasyon Sistemleri

Konutlarda çatılardan kaynaklı olan toplam ısı kaybı yaklaşık olarak %20-%25 arasındadır. Kullanım amacı ve çatı modellerinin özelliklerine göre ısı kaybı oranı artabilir ya da azalabilir. Çatı modeli dizayn edilirken tabakalar arasında havalandırılabilen hava boşlukları bırakılıyorsa bunlara soğuk çatılar denir.

Taş-Desenli Duvar Yapımı

Dekoratif  taş kaplama, daha iyi bir görsellik yakalamak amacıyla yapılmaktadır. Taş kaplama duvarlar, daha çok dekoratif amaçlı yapılmaktadır. İç mekan taş duvar kaplama için çok sayıda taş türü bulunmaktadır. Tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, Gebze taşı kaplama, kayrak taşı kaplama… Aşağı yukarı tüm taşların iç ve dış mekanda kaplaması mümkündür.

Laminat Parke

Laminatın taban katmanı, tabanın altında yer alan, yapısal stabiliteyi arttıran ve bir nem bariyeri görevi gören su geçirmez bir katmandır. Kalın, orta katman ahşap kompozit bir tabandır. Laminat parkenin en üst atmanı ise, üretim işlemine bağlı olarak, birden fazla katmandan oluşabilen aşınma yüzeyi ve dekoratif katmandır.

Veranda Yapımı

Veranda genellikle müstakil evlerde zemin kat hizasında yapılan büyükçe balkona denir. Bu balkonun üstü çatı ile örtülüdür. Genellikle ahşap malzemeden yapılırlar.Yazların sıcak geçtiği bir yerde güzel bir gölge alanı olurken, kışın yoğun olduğu bölgelerde ise inanılmaz bir otantik ortam oluşturmak mümkündür.

Bizimle İletişime Geçin

Dilek, istek, öneri ve şikayetleriniz için isterseniz iletişim formundan ya da iletişim numaraları ve e-posta adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Fahri ASAN

Telefon: 0535 228 42 17

Email: bilgi@asanotomotiv.com


Çalışma Saatlerimiz

Pzt-Cmt: 09:00-19:00

Pzr: Kapalı