Elektrik Tesisat

Ev, iş ya da fabrika gibi kullanım alanına bağlı olarak ve kullanım alanında elektriğe ihtiyaç duyulacak çamaşır makinesi, buzdolabı, çeşitli sanayi makineleri ve benzeri ürünler için priz, sigorta, anahtar ve bu gibi teçhizatların döşenmesi durumuna Elektrik Tesisatı denmektedir. Tüm elektrik tesisat işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Pano

Elektrik panoları hakkında bilgi: Elektrik konusunda kontrollü kullanım önemlidir. Kontrollü kullanımın yanında güvenlik de önemli bir etkendir. İşletmelerde elektrik tüketimi yapan tüm ekipmanların ve elektrik tesisatının güvenli çalışmasını sağlayan cihazların bir araya geldiği donanıma elektrik panosu denir. Elektrik Pano ihtiyaçlarınız için bize ulaşın

Bina İçi Tesisat

Kullanılan yere göre elektrik enerjisi (iş yeri, ev, atölye ve fabrika gibi) yerlerde ve tesisatta kullanılacak  alıcıların (torna tezgâhı, ütü, çamaşır makinesi elektrikli dikiş makinesi, floresan lamba vs.) özellikleri doğrultusunda değişik anahtarlar, iletkenler, prizler, sigortalar ve öbür altyapı elektrik malzemeleri olan (buatlar, klemensler,borular vs) kullanılarak  hazırlanan  teçhizata elektrik tesisatı denir.Bina içi elektrik tesisatlarını için bize ulaşınız.

Plan - Proje

Mimarı planı elektriksel plan için temizledikten sonra topraklama planına geçebiliriz. Topraklama planı çizimi diğer çizimlere nazaran biraz daha kolaydır. Tabi ki büyük projelerde veya özel koşullara göre topraklamaya yıldırım tesisatı eklenmekte veya özel durum oluşmakta o zaman iş zorlaşabilir.Elektrik tesisat plan ve proje ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirisiniz.

Bahçe Aydınlatma

Bahçelerinizin daha işlevsel ve konforlu mekanlar haline gelmesi için yararlanabileceğiniz bahçe aydınlatma ürünlerini seçerken ise birtakım konularda oldukça hassas ve titiz davranmanız gerekiyor.Bahçe aydınlatma sistemleri için bizimle iletişime geçiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Dilek, istek, öneri ve şikayetleriniz için isterseniz iletişim formundan ya da iletişim numaraları ve e-posta adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Bahri ASAN

Telefon: 0542 395 77 33

Email: elektrik@asanotomotiv.com


Çalışma Saatlerimiz

Pzt-Cmt: 09:00-19:00

Pzr: Kapalı