Hizmetlerimiz

Bakım & Onarım

Aracımızın bakımları bazı etkenler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Bu etkenleri mevsimsel ve aracın kullanım koşulları belirlemektedir. Bu etkenlerin başında ise aracınızın km’si gelmektedir.

Boya & Kaporta

Aracınız servisimize geldiğinde ilk olarak hasarın oluşum şekli ve aracın hasara maruz kalan bölgeleri incelenir ve parça ve işçilik tespiti yapılır.

Bilgisayarlı Arıza Tespit

Sistemde kullandığımız bilgisayar ve üst düzey programlar ile otomobilinizde var olan tüm elektronik arızalar tespit edilebilmektedir.

Elektrik & Elektronik

Aracınızda bir elektronik arıza olması veya bir uyarı lambasının yanması durumunda sorunu hızlı bir şekilde tespit ve profesyonel şekilde giderme konusunda uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Turbo Bakım & Revizyon

Turbonuza göre çözümler sunuyoruz; aşıntılı parçaları yenileyerek, turbonuzun performansını iyileştiriyoruz. Bu sayede hem daha ekonomik hem daha iyi performanslı bir kullanım olanağı sağlıyoruz.

Yedek Parça

Motor aksamları, debriyaj ve şanzıman parçaları, elektrik aydınlatma grubu, fren aksamı, ısıtma ve soğutma, ön takım ve rulmanlar, kauçuk parçalar-contalar-hortumlar-teller ve kaporta grubunu kapsamaktadır.